11 Aralık 2017
İletişim Tavsiye Et
CANLI DİNLE
Dünya
Irak, Saddam dönemine ait parasını BM'den geri aldı
Bağdat yönetimi, devrik lider Saddam Hüseyin dönemine ait, BM tarafından el konulan 131 milyon dolarını geri aldı.
Akdeniz'de bu yılın başından beri 2 bin 400 sığınmacı öldü
Akdeniz'de bu yılın başından beri 2 bin 397 sığınmacı yaşamını yitirdi. Türkiye ve Yunanistan arasındaki Ege Denizi'nde ise 45 göçmen hayatını kaybetti.
Akdeniz'de bu yılın başından beri 2 bin 400 sığınmacı öldü
Akdeniz'de bu yılın başından beri 2 bin 397 sığınmacı yaşamını yitirdi. Türkiye ve Yunanistan arasındaki Ege Denizi'nde ise 45 göçmen hayatını kaybetti.
Akdeniz'de bu yılın başından beri 2 bin 400 sığınmacı öldü
Akdeniz'de bu yılın başından beri 2 bin 397 sığınmacı yaşamını yitirdi. Türkiye ve Yunanistan arasındaki Ege Denizi'nde ise 45 göçmen hayatını kaybetti.
İdlib'te Ne Oldu?
4 Nisan Salı günü Suriye'nin İdlib kentinde meydana gelen kimyasal silah (gaz) deposunun hedef almasıyla ilgili detaylar...
Birleşik Arap Emirlikleri ve Siyonist İsrail ordusundan ortak tatbikat
İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri silahlı kuvvetleri, ikinci defa ortak askeri tatbikat gerçekleştirdi. Yunanistan'da başlayan askeri tatbikata BAE, İsrail, ABD, İtalya ve Yunanistan güçleri katıldı.
Siyonist rejim askerleri, 8 yaşındaki Filistinli çocuğu 'itirafçı' olması için yalın ayak sürükledi
İşgal altındaki Batı Şeria'da işlenen insan hakları ihlâllerini kayıt altına alan insan hakları örgütü B'tselem, İsrailli askerlerin El Halil'de 8 yaşındaki Filistinli Sufian Abu Hitah'ı, kendilerine taş atan çocukları belirlemelerine yardımcı olması için zorla yalın ayak sürüklediğini gösteren görüntüleri yayınladı.
Şeyh Raid Salah İslam dünyasına seslendi: Harem-i Şerif tehlike altında!
1948 Filistin İslami Hareketi lideri Şeyh Raid Salah, İsrail’in Mescid-i Aksa’yı kontrolüne geçirmeye çalıştığını, Harem-i Şerif’in tehlike altında olduğunu söyledi.
Hamas liderlerinden Mahmud Zahhar: Suriye ile ilişkilerimizi yeniden iyileştirmeliyiz
Fİlistin İslami Direniş Hareketi Hamas'ın üst düzey yöneticilerinden Mahmud Zahhar, hareketin Suriye ile olan ilişkilerinin yeniden iyileştirilmesi gerektiğini belirtti.
Esad, Belçikalı politikacılar üzerinden Erdoğan'a mesaj gönderdi: Türkiye'nin operasyonlarından memnunuz
Beşar Esad, kendisini ziyaret eden Belçikalı politikacılara, Türkiye'nin Suriye'deki operasyonlardan memnun olduğunu ancak "Erdoğan'ın gerçekten kendisine yardım için geldiğini düşünmediğini" söylemiş.
ABD'ye giriş yapmasına izin verilmeyen 5 yaşındaki çocuğa havalimanında kelepçe
ABD vatandaşı İran kökenli 5 yaşında bir çocuk, ABD'ye girişte 5 saat boyunca kelepçeli tutuldu.
Trump ilk görüşmesini Netanyahu ile yaptı!
ABD'nin yeni Başkanı Donald Trump, ilk görüşmesini İsrail Başbakanı Netanyahu ile telefonda görüşerek gerçekleştirdi. Görüşmede İran'ın "bölgede tehdit" olduğu ifade edildi.
Binlerce Suriyeli zor şartlar altında Doğu Halep’e dönmeye başladı
Binlerce Suriyeli soğuk hava şartlarına ve bölgenin uğradığı büyük yıkıma rağmen rejim güçlerinin kontrolü altındaki Doğu Halep bölgesine dönmeye başladı.
İbadi: Türkiye ile ilişkilerimiz düzeldi, Suudi Arabistan sorunlarını uzakta çözsün
IŞİD'in Musul'dan temizlenmesi için 3 aya ihtiyaçları olduğunu belirten Irak Başbakanı Haydar El-ibadi, Türkiye ile ilişkilerinin düzeldiğini söyledi.
Heniyye: Topraklarımızı işgalden kurtarmak için intifada ve direniş stratejisine bağlı kalmalıyız
Hamas Siyasi Birimi Başkan Yardımcısı İsmail Heniyye, Filistin topraklarını işgalden kurtarmak için gerçekçi ve pratik bir seçenek olarak intifada ve direniş stratejisine bağlı kalmak gerektiğini söyledi.
Yahudi yerleşimciler bugün de Mescid-i Aksa'yı bastı
Mescidi Aksa'yı paylaştırma planlarına gerekçe oluşturmak için oyunlarını ve baskınlarını gündelik hale getiren siyonistler bugün (27 Kasım Pazar) sabah yine bu kutsal mabede baskın düzenlediler.
Mursi hakkındaki müebbet hapis cezası bozuldu
Mısır'ın ilk cumhurbaşkanı olan Mursi'nin Hamas adına "casusluk yapmak" ile suçlandığı davada çok önemli bir gelişme yaşandı.
ABD’den Haşdi Şabi açıklaması: Operasyona katılmalarını desteklemiyoruz
Musul operasyonuna katılan ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonun komutanlarından Tümgeneral Gary Volesky, “Şii milis gücü Haşdi Şabi’nin operasyona katılmasını desteklemiyoruz” dedi.
Netanyahu: ABD başkanı kim olursa olsun İsrail'e desteği güçlü olacak
İşgal rejimi başbakanı Benyamin Netanyahu, başkanlık seçimleri sonucu ne olursa olsun Amerika'nın işgal rejimine desteğinin güçlü kalacağına inandığını söyledi.
Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon güçleri Yemen'i bombaladı: 25 ölü
Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyon Yemen'in Hudayda şehrine saldırı gerçekleştirdi. Saldırıda 25 kişi hayatını kaybetti
Siyonistlerin babasıyla beraber tutukladıkları genç şehid oldu; babasından ise haber alınamıyor!
Filistin Sağlık Bakanlığı yetkilileri, dün (15 Eylül Perşembe) öğleden sonra işgal güçlerinin ateş açmaları sonucu yaralanan El-Halil şehrinin kuzeyinde yer alan Beyt Evla beldesinden Muhammed Es-Serahin’in şehit olduğuna dair resmi bilgi aldıklarını duyurdu.
Binali Yıldırım Karar'a konuştu: Suriye'de de çözüme çok yakınız
“Suriye’de çözüme çok yakınız” diyen Başbakan Yıldırım, Karar’a verdiği özel röportajında çözümün 3 maddesini de şöyle sıraladı: ‘Sınırlar korunacak, PYD etkisinde bir devlet yapılanmasına izin verilmeyecek. Kesin çözüm sağlanınca komşu ülkelerdeki mülteciler ülkelerine geri dönecek.”
Harem-i Şerîf'ten Canlı Yayın
Namaz Vakitleri
Piyasa Verileri
Hava Durumu
GEBZE
CANLI DİNLE
 
Tüm hakları saklıdır.
2012 ® Radyo Gül
Yazılım : Networkbil.net
Haberler
Güncel
Dünya
Ekonomi
Eğitim
Sağlık
Spor
Kültür
Teknoloji
Multimedia
Ezgiler
Programlar
Yayın Akışı
Bugünün Yayın Akışı
Haftalık Yayın Akışı
Kurumsal
Hakkımızda
Programlar
Programcılar
Ziyaretçi Defteri
İletişim